Головна / Про нас

Про нас

Давайте знайомитись, ми - команда Торгівельної Марки "Закваскин"!  

Навчили за 12 років готувати сир уже понад 60 000 людей, навчимо і вас, повірте, це зовсім не складно і дуже смачно!

Що для цього потрібно? Ми допоможемо вам обрати та придбати закваски для сирів у Києві, також відправляємо по всій Україні , отримати нашу продукцію можна  поштою у Вашому місті протягом доби, також запропонуємо 25 видів заквасок для йогуртів. Нашу продукцію рекомендують професійні дієтологи у своїх статтях.

Ви отримаєте докладні рецепти з покроковими ЖИВИМИ фото + наші рекомендації та консультації у будь-який, зручний для вас час.

Всі рецепти написані під контролем професійного технолога, але просто й доступно.

Початківцям порадимо неодмінно вибрати щось із  сирів швидкого приготування, із класики, напевно, вас та ваших близьких порадує приготовлена теплими руками із домашнього молока Моцарела класична у гарненьких кульках - улюблениця більшості сімей, а салат з весняної редисочки з молодою цибулькою прикрасить сир Фета , до речі, готується він, на подив, просто і швидко!

Жоден святковий стіл, мабуть, не обходиться без вершкових крем-сирів швидкого приготування: Маскарпоне и Філадельфії - тут вже основне *смислове* навантаження в самому складі закваски - п'ять рідкісних лакто- та кисломолочних бактерій, які створюють тонкий смак і підкреслюють вершковий аромат вашого домашнього сиру.

Ми вже багато років займаємось продажем якісних заквасок від провідних виробників світу. На сьогоднішній день є величезна кількість задоволених клієнтів, відгуки яких ви можете прочитати перейшовши за посиланням.